מקור הרוע: חלק א'

בקצה המסדרון חיכה לי פיטר ולקח מידיי את העששית מבלי להוסיף מילה.
"מי עשה לה את זה?", שאלתי אותו בפנים חיוורות.
"אתה יודע טוב מאוד מי. אתה יודע כי פגשת את מקור הרוע בעצמך. מה שאתה לא פגשת הוא את האיך. הלמה יגיע מאוחר יותר, ואז אתה תדע. הו, אתה תדע", פניו התקדרו לרגע לפי מחולו המרצד של אור העששית.
"אני רוצה לדעת הכול", אמרתי והתכוונתי לכך.
הוא התחיל ללכת מבלי להגיד דבר, ואני נאלצתי לעקוב אחריו, תוהה מה יקרה בהמשך.
ראיתי שהמסדרון בו אנו הולכים משנה את צורתו, ואף האור שמחושך נעשה לבהיר יותר. הבחנתי כי אנחנו יוצאים מן המסדרון לתוך גינה של בית. השמיים היו כחולים, צחים ומעוטרים בעננים לבנים בודדים. יכולתי לשמוע את הציפורים מצייצות; זו הייתה אווירה פסטורלית להפליא. פיטר התקדם כמו היציאה מהחורבות החשוכות אל תוך גינה של בית במקום אחר לחלוטין הייתה טבע שני עבורו. בפינת הקיר שהוביל לבית, יכולתי לראות מסור חשמלי קל מונח בנונשלנטיות והרגשתי כיצד מתגנבת לתוכי תחושה אפלולית מדיי. "איפה אנחנו עכשיו, פיטר?", שאלתי אותו, מנסה להרחיק את התחושה שהספיקה לחלוף כלעומת שבאה.
"זה אחד המקומות שבו היא תשתנה. עבור ג'ולייט זו תהיה חוויה טראומתית נוספת מבין סדרה של חוויות שילוו אותה למשך כל תקופת חייה מאז הכרותה עימה".
"היכרותה עם מי?" שאלתי אותו, אך הוא השתיק אותי וסימן לי להתקרב אל חלון הבית.
החלון היה גבוה מדיי, והבטתי בפיטר בסימן שאלה של 'מה עליי לעשות עכשיו?', אך הוא רק סימן לי לגשת לחלון. הבחנתי שמתחת לחלון פתאום עמד סולם מתכת קטן שלא הבנתי כיצד הזדחל הוא מתחת לאפי, אך הבלגתי שוב וטיפסתי עליו, מציץ מבעד לחלון הפתוח.

בחדר היה זוג צעיר, כנראה באמצע שנות העשרה של חייהם. הם שכבו יחד במיטה מעל השמיכה המבולגנת והתנשקו בלהט. הבחנתי כי הבחורה הייתה עם חולצה דקה ותחתונים בלבד, ואילו פלג גופו העליון של הבחור היה עירום. הבחור החל לנסות להוריד את חולצתה של הבחורה אך היא הזיזה את ידיו בחזרה לישבנה, כמו מנסה להאריך את המשחק המקדים. הוא החל לשחק לה מעט עם התחתון והיא צחקה ודחפה אותו ממנה וטיפסה עליו, נושכת את שפתה התחתונה כשהיא מעליו וידיה מורמות מעלה, מותחות את גופה הנערי. יכולתי לראות כי זוהי ג'ולייט הצעירה, בת הטיפש-עשרה. את הבחור לא הכרתי וככל הנראה גם לא אכיר לעולם. הבחור תפס את ג'ולייט בשתי ידיו ומשך אותה אליו והיא הטתה את המשיכה הצידה, גורמת למחול תנועתם לנוע בסיבוב מעגלי על גבי המיטה. הפעם הוא היה מעליה ונישק אותה בעוצמה מרוב להט היצרים. היא נשכה את שפתו העליונה קצת חזק מדיי, דבר שגרם לו להירתע קלות ממנה ולגעת בשפתו המדממת, אך עניין שהיה יכול להוביל לסוף ההרפתקה רק שלהב אותה ואת היצרים של השניים עוד יותר. הם שוב התגלגלו, והפעם נתקעו בקיר ונותרו בחצי גב-בטן – צוחקים ללא הפסקה. נראה כמו זו הייתה חוויה בלתי נשכחת עבור השניים; אילו רק ידעו עד כמה. הבחור ניסה להפשיט אותה שוב מחולצתה והיא דחפה אותו ממנה בעדינות כדי שיביט במעשיה. ג'ולייט הנערה הצליבה את זרועותיה כדי לתפוס את שולי תחתית חולצתה הדקיקה והחלה להרים אותה אט אט בתנועה מפתה, מחייכת למראה הבחור המשפשף את איבר מינו הגדל מבעד למכנסיו.
ברגע שנחשפו שדייה הכמעט-בשלים שהוא שלח את אצבעותיו כדי לתפוס אותם אך היא הניחה כף יד חיוורת על ראשו כמו שתופסים כדוריד ודחפה אותו חזרה למיטה תוך כדי מחווה של תנועת אצבעה המורה לו "לא לא לא". היא השלימה את הסטריפטיז החולצתי, סובבה את החולצה בידה מספר פעמים כמו הייתה חשפנית במועדון אקסקלוסיבי ואז השליכה אותה על פניו של הבחור שמיהר להסירה מפניו כדי להביט בגופה השמיימי של ג'ולייט. בצעדים חצופים כשל חתולה אצילית היא התקדמה על ארבע לעבר הבחור המתהווה לגעת בה אך היא תפסה את שתי כפות ידיו ובעזרת החולצה שלשעבר עיטרה את גופה היא קשרה אותן אל חזית עמודי המיטה מאחורי גבו. ואז היא הפשיטה אותו בזריזות ממכנסיו והחלה ללטף את ירכיו בתנועות מפתות וירדה אל שוקיו עם לשונה ואז אל כפות רגליו והחלה לעסות אותן. כמעסה שוודית מיומנת היא עברה אצבע אצבע ואז ליקקה את הכף רגל השמאלית עם לשונה הארוכה וכמו הבינה עד כמה זה מהנה, החלה להעביר את לשונה ואת שפתיה בעדינות ורכות על כל אחת מהאצבעות של כף רגלו. ובמיומנות שלא הייתה מביישת פטישיסטית רגליים מקצועית היא החלה למצוץ את אצבעותיו עד שהגיעה לבוהן רגלו והחדירה אותה לתוך פיה בקולות מציצה רועשים מכוונים ובכל העת הישירה את מבטה אל תוך עיניו הדומעות מהנאה וריגוש אינסופי. ואז היא שחררה את כף הרגל המסכנה והתקרבה אליו בזחילה, סובבה לעברו את ישבנה שעדיין כוסה בחוטיני דק מן הדקים שהתקיימו והניחה את ישבנה על גבי איבר מינו מבעד לתחתוניו הרטובים. בתנועות חטופות היא החלה להחליק את ישבנה עליו ולהתפתל ולעלות ולרדת ולגעת ולהתחכך וכמעט להחדיר אבל לא והוא רק יכול היה להטיח את ראשו לאחור ולעצום את עיניו בתקווה לקראת מה שהולך לקרות לו בהמשך. ואז משהו אכן קרה. משהו השתנה לחלוטין, כמו כדור הארץ קפא מלכת, כמו הזמן חדל מלהתקיים. משהו בהבעת פניה של ג'ולייט נמחק לחלוטין. היצר הלוהט לאהבה ומיניות התחלף במשהו אינטנסיבי, אפל יותר. ראיתי איך היא עוצרת את תנועותיה כמעט מיד. מבטה נעשה קר, קפוא, לא מלנכולי אלא מלא ברעל וזעם. הבנתי שהאדם שעליו אני מסתכל אינו ג'ולייט יותר. לא ידעתי לומר מה השתנה שם אבל ידעתי שזה לא משהו שהייתי רוצה לפגוש בו בסמטה חשוכה. ואז היא התרוממה לפתע, והבחור שהיה משולהב למדיי לפתע נרתע מהתנועה הקיצונית שאהובתו ביצעה כשנטשה אותו כך בפתאומיות והחניק ספק אנחה ספק בהלה הגונה. “מה… מה את עושה? לאן את הולכת?” הוא שאל, משהו עמוק בתוכו עדיין חשב שזה עוד אחד מהמשחקים שלה ושהיא מתכננת משהו מיוחד נוסף בשבילו, והוא לא טעה. מי שהייתה שם בתוך ג'ולייט תכננה משהו מאוד מיוחד בשבילו, רק לא משהו שהוא אי-פעם היה יכול לדמיין בחלומותיו הסיוטיים ביותר. הנערה קמה, תפסה את המכנס, הקיפה אותו באגרסיביות סביב ראשו של הבחור וקשרה אותו חזק מאוד מאחוריו כך שבקושי יכול היה לראות מה קורה סביבו או אפילו לנשום ואז יצאה מהחדר. ואני הייתי עדיין שרוי בהלם מוחלט מהפתאומיות שבה הכול קרה. סובבתי את ראשי לאחור, אבל פיטר עמד מרוחק מאוד ממני מביט בפרחים ולסירוגין בשמיים בתום ובהיסח דעת שמשהו בי הרגיש שהיה מכוון למדיי, כמו ידע בדיוק מה הולך להתרחש. ידע וראה וחווה זאת אלפי פעמים בעברו רדוף הזוועות והאימים.

חלק ב':
כאן

לכתוב תגובה